به روزشدن پورتال بانوان ایران و توسعه آن

سلام. درباره پورتال زنان ایران یه اطلاع رسانی و بروز رسانی بکنم؟

 وب سایت زیر رو دیدید:

http://www.persianfemale.com/

در هر زمینه ای که دوست دارید و فکر می کنید یک سایت مختص زنان باید مطلب داشته باشه به ما ایده و نکته بدید.

 ایمیل گروه پرشین فیمیل هست:

contact@persianfemale.com

پیغام بدین. عنوان ایمیلتون رو بگذارید توسعه پورتال زنان، و لطفا بنویسید که فکر می کنید یک سایت زنان چه مطالبی می خواد ، اینکه شما در وبگردیهای خودتون چه مطالب جالبی دیده اید که می تونید وقت بگذارید و برای این پورتال بفرستید؟ می تونید ترجمه یا برگردانی از مطالب مختلف رو برامون بفرستید؟

به تجربه ثابت شده که وقتی سرگرم کارهایی می شویم که فراتر از زندگی روزمره و اهداف شخصی مان هستند، و معطوف به "خیرجمعی" احساس خوشبختی به سراغمان می آید! این رو امتحان کنید و برای مشارکت در یک پورتال متعلق به خودتان استعدادهایتان را شکوفا کنید.این رو زنی می گه که با ترجمه یک کتاب و فعالیتهای آموزشی ذهنش از "عزاداری هرروزی برای غمهاش" آزاد شده. زنی که وجوه دیگری از خودش رو به واسطه یک فعالیت نیمه وقت و مجازی کشف کرده....

 می دونم که خیلی راه مونده تا بتونیم مطالب مورد نیاز رو پوشش بدیم، و امکاناتمون محدوده. چندنفر هستیم که داوطلبانه داریم این سایت رو می بریم جلو.لازمه که تکثر در افراد و ایده ها بوجود بیاد و اگه از طیفهای مختلف و سلیقه های متنوع مطلب داشته باشیم واقعا دستمون باز میشه و اینقدر تحت فشار نیستیم.برای گسترش این سایت لازمه که بشینیم و یه سامانی به ایده ها و اونچه باید گفته بشه بدیم. متاسفانه محدودیتهای سیاسی و اجتماعی و فرهنگی هم سرجاشون هست اما به هر حال ما فکر می کنیم اگه از اونچه در دسترس هست استفاده نکنیم، همین قدرت مانور حداقلی رو هم ازدست میدیم.  برای اینکه از مسایل روزمره به موضوعات کلان و اساسی برسیم خیلی کارها رو لازمه انجام بدیم. اگه حرفهایی داریم لازمه از در-روهای موجود استفاده کنیم و نمی دونم چقدر وقت باید صرف بشه تا به ایده آل ذهنی برای سایت موردنظر مون برسیم(منظورم  شرایط باز و کم محدودیت هست)؟ اصلا مطمئن نیستم که این ایده آل فارغ از زحمتها و قدمهای کجدارو مریض امروزی ما با همه تردیدها ، ناامیدی ها، تلخیها و بحرانهای امروز ممکن باشه.....مردم-سالاری! از قدمهای کوچک ساخته میشه، ازتعاملهای به ظاهر پیش پا افتاده ، از فضاهای خصوصی و عمومی به ظاهر ساده و از تحمل و مبادله نظرات دوستانه.    

منتظرتون هستیملبخند

/ 0 نظر / 16 بازدید